Atrament tusz do znakowania trzody RAIDEX 1000 ml brązowy

Cena brutto: 103.54 zł
Atrament tusz do znakowania tr (zdjęcie 1)
Opis produktu:
Charakteryzujący się wysoką jakością oraz trwałością tusz do tatuowania niezbędny podczas znakowania zwierząt w hodowli. Oferowany atrament do znakowania doskonale sprawdza się podczas tatuowania trzody chlewnej, w szczególności tuczników. Dla precyzji nakładania tuszu niezwykle praktyczne staje się użycie specjalnej filcowej poduszki na atrament do tatuownicy młotkowej, która pozwoli na równomierne rozprowadzenie tuszu.

Kolor atramentu do tatuowania ma brązowe zabarwienie. Brązowy kolor atramentu do znakowania świń jest dobrze widoczny po wykonaniu tatuażu na skórze zwierzęcia, przez co numer gospodarstwa jest bardzo czytelny. Po prawidłowo wykonanym tatuażu substancja barwiąca powinna trwale utrzymać się pod skórą tucznika.

Atrament do tatuażu znajduje się w poręcznej 1000 ml plastikowej butelce. Dla ułatwienia użytkowania na opakowaniu została umieszczona praktyczna miarka w skali od 100 ml do 1000 ml. Za sprawą podziałki hodowca może łatwo skontrolować ilość płynu jaka pozostała w transparentnej butelce oraz przewidzieć na ile osobników wystarczy mu jeszcze użytkowany tusz do znakowania świń.

W ofercie znajduje się również tusz do tatuowania w kolorze czarnym w butelce 500 ml.
Dodatkowe informacje o: Atrament tusz do znakowania trzody RAIDEX 1000 ml brązowy
Kolor:Brązowy
Cena: 103.54 zł
Rozmiar:Butelka 1000ml
Waga do wysyłki:1.1 kg
Opakowanie:Butelka

Biuro sprzedaży dostępne również pod numerem telefonu:
(062) 594 49 50
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!