Tatuownica uszna zaciskowa 7mm z kompletem 14 znaków i tuszem

Cena brutto: 238.44 zł
Tatuownica uszna zaciskowa 7mm (zdjęcie 1)
Tatuownica uszna zaciskowa 7mm (zdjęcie 2)
Tatuownica uszna zaciskowa 7mm (zdjęcie 3)
Opis produktu:
Komplet tatuownicy usznej zaciskowej do tatuowania prosiąt i macior wraz z 14 dowolnie wybranymi znakami. Zestaw niezbędny w każdym gospodarstwie hodowli świń.

W skład zestawu wchodzą:
 • Tatuownica uszna (zaciskarka)- standardowa do uszu zwierząt. Tatuownica nadaje się do tatuowania każdych zwierząt zarówno świń, prosiąt, jak i psów, królików czy innych. Tatuownica posiada głowicę przystosowaną do montażu 7 znaków w jednej linii.
 • 14 znaków do tatuownicy tworzących numer siedziby stada,(Na komplet składają sie literki PL oraz 12 cyfr w dowolnej kombinacji tak aby oznaczały numer stada. Znaki można kupować również oddzielnie na sztuki. Szczegóły w opisie: Cyfry i litery 7mm do tatuownicy usznej)
 • Tusz do tatuowania w sztyfcie, kolor czarny

 • Tatuownicę można zakupić również bez znaków (samą zaciskarkę), zobacz: Tatuownica uszna zaciskowa

  Informacje prawne Zgodnie z art.11 ust.4 projektu ustawy o krajowym systemie ewidencji producentów, ewidencji gospodarstw rolnych oraz rejestru wniosków o przyznanie płatności na podstawie, posiadaczowi zwierzęcia, wraz z wpisem do ewidencji, nadawany jest numer identyfikacyjny, a następnie w Biurze Powiatowym, zgodnie z art.10 ust.3 projektu ustawy o systemie identyfikacji i rejestracji zwierząt oraz koniowatych oraz o zmianie niektórych innych ustaw, będzie nadawany numer siedziby stada.
  Numer ten składa się z: Liter "PL" z dziewięciu cyfr oznaczających numer identyfikacyjny posiadacza zwierząt albo podmiotu prowadzącego zakład utylizacyjny trzech cyfr oznaczających kolejny numer siedziby stada albo numer miejsca utylizacji zwłok zwierząt

  Zgodnie z wymogami ARiMR, tatuowanie trzody chlewnej w małżowinach usznych powinno przedstawiać się następująco:
  Tatuaż powinien znajdować się w obu małżowinach usznych w prawej małżowinie 7 pierwszych znaków, w lewej 7 pozostałych znaków z 14 znakowego numeru siedziby stada.
  Dodatkowe informacje o: Tatuownica uszna zaciskowa 7mm z kompletem 14 znaków i tuszem
  Kolor:metalic
  Cena: 238.44 zł
  Rozmiar:Tatuownica jednorzędowa na 7 znaków. Wysokość wytatuowanego znaku 7mm
  Waga do wysyłki:1.1 kg
  Materiał:Zaciskarka wykonana z duraluminiu, znaki ze stali nierdzewnej

  Biuro sprzedaży dostępne również pod numerem telefonu:
  (062) 594 49 50
  Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!