Tatuownica uderzeniowa 20mm z kompletem 14 znaków

Cena brutto: 184.93 zł
Tatuownica uderzeniowa 20mm z  (zdjęcie 1)
Tatuownica uderzeniowa 20mm z  (zdjęcie 2)
Tatuownica uderzeniowa 20mm z  (zdjęcie 3)
Opis produktu:
Komplet tatuownicy uderzeniowej młotkowej wraz z 14 dowolnie wybranymi znakami. Zestaw niezbędny w każdym gospodarstwie hodowli świń.

W skład zestawu wchodzą: Tatuownica uderzeniowa - standardowa do znakowania trzody chlewnej na szynce lub grzbiecie. Urządzenie posiada dwie prowadnice umieszczone równolegle mieszczące po 7 znaków każda (litery lub cyfry) zgodnie z obowiązującymi przepisami. Wysokośc wytatuowanego jednego znaku wynosi 20mm. Urządzenie wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej galwanizowanej.
Tatuownicę można zakupić również bez znaków (sam młotek), zobacz: Tatuownica uderzeniowa

Litery i cyfry: Na komplet składają sie literki PL oraz 12 cyfr o dowolnej kombinacji tak aby oznaczały numer stada. Znaki można kupować również oddzielnie na sztuki. Szczegóły w opisie: Cyfry i litery do tatuownicy

Informacje prawne Zgodnie z art.11 ust.4 ustawy o krajowym systemie ewidencji producentów, ewidencji gospodarstw rolnych oraz rejestru wniosków o przyznanie płatności na podstawie, posiadaczowi zwierzęcia, wraz z wpisem do ewidencji, nadawany jest numer identyfikacyjny, a następnie w Biurze Powiatowym, zgodnie z art.10 ust.3 projektu ustawy o systemie identyfikacji i rejestracji zwierząt oraz koniowatych oraz o zmianie niektórych innych ustaw, będzie nadawany numer siedziby stada.

Numer ten składa się z:
  • Liter "PL"
  • z dziewięciu cyfr oznaczających numer identyfikacyjny posiadacza zwierząt albo podmiotu prowadzącego zakład utylizacyjny
  • rzech cyfr oznaczających kolejny numer siedziby stada albo numer miejsca utylizacji zwłok zwierząt

Dodatkowe informacje o: Tatuownica uderzeniowa 20mm z kompletem 14 znaków
Kolor:jak na zdjęciu
Cena: 184.93 zł
Rozmiar:dfsfds
Waga do wysyłki:1.11 kg

Biuro sprzedaży dostępne również pod numerem telefonu:
(062) 594 49 50
Zapraszamy do zakupów klientów z całej Polski!